۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵
۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵

منظور از لیپو ۳۶۰ درجه چیست؟

اگر در حال تحقیق در مورد لیپوماتیک هستید، ممکن است با این اصطلاح برخورد کرده باشید. لیپو ۳۶۰ درجه یک اصطلاح است که به معنای انجام لیپوماتیک و ساکشن چربی بصورت ۳۶۰ درجه در اطراف بدن است. معمولاً این مورد برای نواحی اطراف شکم و پهلو اعمال می شود، اما لیپو ۳۶۰ درجه می تواند برای ساکشن چربی در تمام قسمت های اطراف ران نیز اعمال شود.
معمولاً لیپو ۳۶۰ درجه برای کاهش سایز شکم، پهلو و پشت تنه‌ انجام می شود. از این نظر، کاهش سایز پایین کمر آشکار تر می شود.

لیفت 360 درجه

توجه به این نکته مهم است که لیپو ۳۶۰ درجه یک علامت تجاری، نام تجاری یا نوع خاصی از لیپوماتیک نیست. این فقط یک کلمه تبلیغاتی است و تکنیک یا نتیجه خاصی را نشان نمی دهد.
لیپوماتیک بسیار متنوع است:
لیپوماتیک احتمالاً همه کاره ترین روش در بین تمام روش های جراحی پلاستیک و زیبایی است. یک جراح پلاستیک ماهر و با تجربه می تواند تقریباً از هر جایی که می توانید به آن اشاره کنید، مقادیر کم یا زیاد چربی (تا پنج لیتر در هر بار) را با لیپوماتیک خارج کند. آنچه در زیر می آید چند نمونه از نتایج به دست آمده با لیپوماتیک است.
لیپوساکشن تقریبا یک راه بی خطر برای حذف چربی های نامتناسب از نواحی مجزای بدن است. لیپوماتیک ران برای کسانی توصیه می شود که از مالیدن ران های خود به هم حین راه رفتن شکایت می کنند. این اغلب می تواند باعث تحریک پوست، تعریق، بثورات، تغییر رنگ و در موارد نادر عفونت شود. لیپوماتیک برای برداشتن سلول های چربی بیش از حد پر شده انجام می شود. لیپوساکشن ران می تواند چربی های نامتناسب بین پاها را از بین ببرد و شکاف بین ران ها را باز کند.
پس از انجام لیپوماتیک اصولاً بیمار از کانتورهای جدید بسیار راضی خواهد بود. ران‌های او نازک‌تر به نظر می‌رسند، در لباس مناسب‌تر هستند و شکاف دارند و از مالش و تحریک جلوگیری می‌کنند.
لیپو ۳۶۰ درجه شکم و پشت:
بعضی از مراجعه کنندگان از چربی نامتناسب تنه خود شکایت دارند. چربی از خط سوتین بیرون میزند. Lipo360 برای حذف چربی از تمام قسمت های اطراف تنه: شکم، پشت و پهلوها استفاده می شود. در نتیجه شکم، پهلوها و کمر صاف‌تر می‌شود.

شما عزیزان میتونید سایر خدمات مارا اینجا ببینید

همچنین نمونه عمل ها و تصاویر زیباجویان عزیزمان را در صفحه اینستاگرام مشاهده نمایید

 

برای مشاهده نمونه عمل های قبل و بعد گزینه زیر را کلیک نمایید
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes