۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵
۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵

لیفت غبغب

به چربی های اضافه یا پوست های شل و آویزان ناحیه بین چانه و گردن، غبغب می گویند. که عوامل مختلفی در ایجاد آن نقش دارند.

لیفت غبغب

غبغب چرا ایجاد می‌شود؟

غبغب که چربی اضافه زیر چانه است، یک حالت رایج در بسیاری از افراد است و زمانی اتفاق می‌افتد که لایه‌ای از چربی در زیر چانه تشکیل شود. غبغب اغلب با افزایش وزن همراه است و بیشتر در افراد چاق دیده می‌شود.
لزوماً علت داشتن غبغب اضافه وزن نیست بلکه در افرادِ بدون اضافه وزن نیز این حالت دیده می‌شود. ژنتیک یا شل‌شدن پوست ناشی از افزایش سن نیز ممکن است باعث ایجاد غبغب شود.

وجود غبغب چه مشکلی ایجاد می کند؟

همه ی ما انسان ها دوست داریم زیبا جلوه کنیم و یا زیبایی خود را دوباره بدست بیاوریم. برای اکثر افراد دچار این مشکل مخصوصا خانم ها، داشتن غبغب آن هم بزرگ کابوسی است که هر روز تکرار می شود. خوشبختانه راه حل های متنوعی برای رفع این مشکل وجود دارد.

برای رفع غبغب چه باید کرد؟

خوشبختانه برای این مشکل هم می توان از جراحی غبغب استفاده کرد و هم چندین روش غیر جراحی برای این مسئله وجود دارد. راه حل های این مشکل اغلب در دسترس اند و مخصوصا روش های غیر جراحی در مراکز بی شماری ارائه می شوند. متاسفانه در موارد زیادی از این پروسیجرها به علت کمبود دانش یا تجربه عوارضی اتفاق می افتد. توصیه می کنیم تا پزشکی را ندیده اید و با وی صحبت نکرده اید، تصمیم گیری نهایی نکنید.

در جریان عمل جراحی چه اتفاقی می افتد؟

از آنجایی که غبغب اساسا بخاطر مهاجرت چربی های نواحی صورت و فک ها بوجود می آید ، پس هدف اصلی تخلیه ی چربی های اضافه در این ناحیه است. اگر غبغب به علت شل شدن و چین و چروک پیری اتفاق افتاده باشد ، پزشک عمل هم زمان لیفت گردن یا همان بالا کشیدن پوست را توصیه می کند و این دو عمل همراه با هم چهره ی شما را از اساس زیر و رو میکنند و شما بسیار زیباتر از گذشته می شوید.
همچنین به افراد دارای اضافه وزن بالا هم عمل های رهایی از چاقی توصیه می شود.
در حین عمل شما بیهوش نمی شوید و لازم نیست عوارض بیهوشی عمومی را تحمل کنید.
پزشک سپس چند برش در ناحیه ساب منتال (زیر چانه) و ساب مندیبولار (زیر فک) ایجاد میکند و آنگاه بر اساس شلی و سفتی و به اصطلاح الاستیسیته ی پوست منطقه تصمیم می گیرد با چه تکنیکی عمل را انجام دهد.

روش های رایج غیر جراحی کدامند؟

برای افرادی که مشکل غبغب دارند و به هر دلیلی نمی خواهند زیر تیغ جراح بروند هم راه هایی برای رفع غبغب وجود دارد تعدادی از این روش ها :
1- هایفو تراپی
2- مزو تراپی
3- لیزر تراپی
4- اولتراسوند کویتیشن
5- آر اف
6- کیبلا
7- تزريق مواد حل‌کننده چربي ( لیپودیسالو)
8- وکیوم تراپی

شما عزیزان میتونید از طریق صفحه اینستاگرام پیگیر اخبار و اطلاعیه های ما باشید

برای مشاهده نمونه عمل های قبل و بعد گزینه زیر را کلیک نمایید
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes