۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵
۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵

لیفت بازو

با افزایش سن، پوست نواحی مختلف بدن خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و کم‌کم شل و افتاده می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که فرم طبیعی اندام‌ها به مرور از بین برود. به همین دلیل روش‌هایی برای حذف پوست شل شده و چربی‌های اضافه زیر پوست به وجود آمده است که لیفت بازو یکی از آن‌ها است.

لیفت بازو روشی است که به منظور حذف پوست و چربی اضافه‌ی زیر بازو انجام می‌شود. با استفاده از این روش می‌توان پوست‌های موسوم به بال خفاش را از بین برده و شکل طبیعی بازوها را دوباره به آن‌ها برگرداند.

مهم‌ترین ویژگی کاندیداهای لیفت بازو، برخورداری از سلامت عمومی است. به همین دلیل پزشک پیش از انجام لیفت بازو به‌خصوص با روش جراحی آزمایش‌هایی از شخص داوطلب می‌گیرد و او را به‌طور کامل معاینه می‌کند.

به‌علاوه کاندیدای مناسب برای لیفت بازو شخصی است که پوستی شل و افتاده در زیر بازوان خود داشته باشد.

لیفت بازو

چه افرادی مناسب لیفت بازو هستند؟

معمولا افرادی که اضافه وزن بالایی دارند، کاندید مناسبی برای لیفت بازو نیستند.

چراکه پوست این افراد خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است. به‌علاوه حجم چربی زیرپوستی در فرد دارای اضافه وزن بالا زیاد است و نمی‌توان با روش‌های لیفت آن‌ها را از بین برد.

 به همین دلیل بهتر است این افراد ابتدا وزن خود را کم کنند و سپس برای برداشتن پوست اضافه اطراف بازو اقدام کنند. علاوه بر این افرادی که به‌طور مرتب تغییر وزن دارند نیز نمی‌توانند لیفت بازو را انجام دهند. چراکه تغییر وزن خود باعث تغییر حالت ارتجاعی پوست شده و آن را شل می‌کند. بنابراین اثرات لیفت بازو پس از مدتی از بین می‌روند.

درصورتی‌که فرد به بیماری پوستی خاصی مبتلا باشد یا اختلالاتی در انعقاد خون یا ترمیم زخم داشته باشد، پزشک لیفت بازو به‌خصوص با روش جراحی را به او توصیه نمی‌کند. همچنین برای افرادی که برای مدتی طولانی دخانیات یا الکل مصرف می‌کنند مناسب نیست. چراکه مصرف این مواد جریان خون را مختل کرده و بروز نتایج لیفت را به تاخیر می‌اندازد.


لیفت بازو با جراحی (براکیوپلاستی)

براکیوپلاستی یکی از روش های دائمی برای برطرف کردن پوست شل و افتاده زیر بازو است. افرادی که دچار افتادگی شدید پوست در این ناحیه هستند، می‌توانند با استفاده از جراحی این افتادگی را به‌طور کامل برطرف کنند. ناحیه عمل در این روش از زیر بغل تا آرنج است. پزشک جراح، پوست و چربی‌های اضافه این منطقه را برداشته و در نهایت بازوهای فرد را زیباتر و متناسب‌تر خواهد کرد.

 

شما عزیزان میتونید از طریق صفحه اینستاگرام پیگیر اخبار و اطلاعیه های ما باشید

 

برای مشاهده نمونه عمل های قبل و بعد گزینه زیر را کلیک نمایید
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes