۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵
۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵

تاثیر سیگارکشیدن در مزوتراپی

دخانیات بر گردش خون تأثیر منفی می‌گذارند، یعنی از رسیدن اکسیژن کافی به فولیکول‌های مو جلوگیری می‌کنند و در نتیجه باعث مرگ آن‌ها می‌شوند. به این دلیل که نیکوتین رگ‌های خونی شما را منقبض می‌کند و علاوه بر این، مونوکسیدکربن نیز توانایی خون را در حمل اکسیژن کاهش می‌دهد. اگر سیگار می‌کشید، ناحیه کاشت موی شما دچار کمبود اکسیژن می‌شود که باعث افزایش زمان بهبودی شده و عوارضی مانند ریزش دائمی موها را به همراه می‌آورد. در واقع نبود اکسیژن موجب مرگ فولیکول‌های تازه کاشته شده و یا دیگر موهای سرتان خواهد شد.

تاثیر سیگار در مزوتراپی

علت تاثیر مخرب سیگار بر مو

موهای شما برای سالم و قوی ماندن به خون کافی نیاز دارند. هنگامی که گردش خون به نادرستی و عدم کفایت در سر و پوست سر شما ایجاد شود، موها شروع به ضعیف شدن می کنند و در نهایت از بین می روند.

 اگر منافذ پوست سر شما مسدود نشوند، موهای شما رشد می کنند و قوی می مانند. از جمله تاثیر سیگار بر ریزش مو، مسدود شدن منافذ پوست سر است که مانع رشد مناسب موها می شود.

افرادی که پیوند مو کرده اند نیز از تاثیر سیگار بر ریزش مو مصون نیستند، زیرا سیگار کشیدن منجر به رشد ضعیف موهای پیوندی می شود.

کلاژن موجود بر روی پوست شما نیز به دلیل استعمال سیگار تحت اثر منفی قرار می گیرد. سیگار وقتی تمام چربی موهای شما را از بین برد و پوست را کم آب کرد، منتهی به از بین رفتن کلاژن می شود.

سیگار حاوی مواد شیمیایی سمی است که بر خون شما تأثیر می گذارد و سلول های فولیکول مو را از بین می برد.

سیستم ایمنی بدن شما به دلیل سیگار کشیدن ضعیف می شود و منجر به باز شدن فولیکول های مو می شود که خود می تواند آن را بیشتر در معرض عفونت های مختلف قارچی و باکتریایی قرار دهد.

شما عزیزان میتونید از طریق صفحه اینستاگرام پیگیر اخبار و اطلاعیه های ما باشید

برای مشاهده نمونه عمل های قبل و بعد گزینه زیر را کلیک نمایید
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes